Jun
14
18:00 D3 Surface Sublimation Sport
Wolfpack
La famille Libre

19:00 D3 Surface Comptoirs 2000
1Cleanair
Le Western

20:00 D1 Surface Sublimation Sport
Mighty moose
La Gargouille

Jun
16
18:00 D3 Surface Comptoirs 2000
Les Berserkers
Les Sacrifiés

19:00 C3 Surface Comptoirs 2000
Les Harengs
Les Lions

20:00 D3 Surface Sublimation Sport
Jns
Le Western

21:00 D2 Surface Sublimation Sport
Les Chicken Wings
Whalers

Jun
17
18:00 D1 Surface Sublimation Sport
Polane
All stars

18:00 FB Surface Comptoirs 2000
Pink Devils
Valkyrie

19:00 A-TDT Surface Sublimation Sport
Iris
Chanelle Gagné

19:00 FB Surface Sublimation Sport
North Stars
Spartans

20:00 A-TDT Surface Sublimation Sport
Birdy Golf
Invaders

20:00 A-TDT Surface Comptoirs 2000
Voyage Aguamonde
Soudure Michel Cormier

21:00 C4 Surface Sublimation Sport
Kalel home improvement
Wild Hockey Team

21:00 FB Surface Comptoirs 2000
Tequila Shooters
Bratz

Jun
18
18:00 C1 Surface Sublimation Sport
Mustang
North Stars

18:00 D2 Surface Comptoirs 2000
Stars
Synergy

19:00 C1 Surface Sublimation Sport
Sublimation Sports
coyotes de gatineau

19:00 D2 Surface Sublimation Sport
Aces
Mullet squad

20:00 M3 Surface Sublimation Sport
Mighty Moose
Jedis

20:00 C3 Surface Comptoirs 2000
Mountain Goats
Woder

21:00 M3 Surface Sublimation Sport
Renegades
coyotes de gatineau

21:00 M3 Surface Sublimation Sport
JMP DE GATINEAU
Krakens

Jun
19
18:00 LRA-Repechage Surface Sublimation Sport
Unicorns
Cstr. Lucas

18:00 C3 Surface Comptoirs 2000
Les couleuvres
Team de Hot Dog

19:00 D2 Surface Sublimation Sport
Mighty Yotes
Tropic Thunder

19:00 LRA-Repechage Surface Comptoirs 2000
ALWT
Schtroumpfs

20:00 LRA-Repechage Surface Comptoirs 2000
Wilds
M & M

20:00 C4 Surface Comptoirs 2000
Top G
Lynx

21:00 LRA-Repechage Surface Sublimation Sport
Les Boys
Demon Deacon

21:00 LRA-Repechage Surface Sublimation Sport
Simka
Les Gaulois

Jun
20
18:00 D3 Surface Comptoirs 2000
1Cleanair
War Eagles

18:00 D2 Surface Comptoirs 2000
BULL MOOSE
Les Coyotes

19:00 D1 Surface Sublimation Sport
Les Mighty Ducks
Renegates

19:00 D1 Surface Comptoirs 2000
Mighty moose
Jedi

20:00 M5 Surface Sublimation Sport
DMJ
Dream Team

20:00 C1 Surface Sublimation Sport
Legends
4 leafs

21:00 D1 Surface Comptoirs 2000
La Gargouille
Les abatteurs

Jun
21
18:00 D3 Surface Sublimation Sport
Wolfpack
Les Reds

19:00 D3 Surface Sublimation Sport
La famille Libre
Dragons

20:00 M5 Surface Sublimation Sport
Sharks
Cyclone

Jun
23
18:00 D3 Surface Sublimation Sport
Wolfpack
Les Sacrifiés

19:00 D2 Surface Comptoirs 2000
Stars
Whalers

20:00 D1 Surface Sublimation Sport
Renegates
Les abatteurs

21:00 D1 Surface Sublimation Sport
Les Mighty Ducks
All stars

Jun
24
18:00 C3 Surface Sublimation Sport
Mountain Goats
Team de Hot Dog

18:00 FB Surface Comptoirs 2000
North Stars
Tequila Shooters

19:00 A-TDT Surface Sublimation Sport
Invaders
Chanelle Gagné

19:00 FB Surface Sublimation Sport
Spartans
Valkyrie

20:00 A-TDT Surface Sublimation Sport
Birdy Golf
Voyage Aguamonde